Met ongeveer 800 trekjes presenteert Bud Vape Wave een lijn wegwerp-vapes met een innovatief design, praktisch en met heerlijke smaken.
MET NICOTINE
Kiwi Watermelon – Vape descartável com nicotina 20MG Bud Vape Wave
€ 5.56 + Btw
Een fusie van watermeloen en kiwi om een heerlijke smaak te creëren, ongeveer 800 trekjes autonomie en 20 mg nicotine.
Niet in voorraad
aanvullende informatie
| gewicht | 40 g |
|---|---|
| Vloeibare capaciteit | 2 ml |
| Batterij | geïntegreerde |
| nicotine | 20MG |
| Maximaal vermogen | 9W |
| Soort nicotine | Nic Salt |
| activering | Automaat |
| Trekjes (afhankelijk van de trekkracht) | 600, 800 |
| Soort smaak | fruit |
| Smaak | kiwi, watermeloen |


